Spinner-87070226A
Nyt Produkt
156,00 DKK
Fashion camouflage design
Designed with cool LED lights
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Color | Blue |
|---|---|
| Retail Packaging | Colored Box |
| Gross Weight | 0.041kg |
| Volume Weight | 0.030kg |
| Length | 9.100cm |
| Width | 9.100cm |
| Height | 1.600cm |
| Weight | 0.037kg |
| With Retail Packaging | Yes |
Fashion camouflage design
Designed with cool LED lights
The protruding bearing ensures more smooth operation
A fun and easy way to relieve stress and increase focus
1-3 minutes average spins great for fidgety hands
Great toy for anxiety, focusing, ADHD, EDC, ADD, autism, quitting bad habits, staying awake
Pocket size for convenient carrying
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.