Spinner-87070347A
Nyt Produkt
180,00 DKK
The protruding bearing ensures more smooth operation
A fun and easy way to relieve stress and increase focus
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Color | Black |
|---|---|
| Retail Packaging | Metal Box |
| Gross Weight | 0.105kg |
| Volume Weight | 0.024kg |
| Length | 9.200cm |
| Width | 6.400cm |
| Height | 1.800cm |
| Weight | 0.094kg |
| With Retail Packaging | Yes |
The protruding bearing ensures more smooth operation
A fun and easy way to relieve stress and increase focus
Great toy for anxiety, focusing, ADHD, EDC, ADD, autism, quitting bad habits, staying awake
Pocket size for convenient carrying
Specifications:
Material: Kirsite
Product Size: 5.8 x 5.8cm
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.