3230032422-87070177A
Nyt Produkt
196,00 DKK
Designed with LED light and Bluetooth speaker, the Bluetooth version is V2.1
High performance bearing for extremely fast and long spin times
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Color | White |
|---|---|
| Retail Packaging | Colored Box |
| Gross Weight | 0.040kg |
| Volume Weight | 0.028kg |
| Length | 10.600cm |
| Width | 9.100cm |
| Height | 1.300cm |
| Weight | 0.036kg |
| With Retail Packaging | Yes |
Designed with LED light and Bluetooth speaker, the Bluetooth version is V2.1
High performance bearing for extremely fast and long spin times
Hold spinner in one hand and use the other hand to spin it rapidly using small continuous strikes to keep it spinning indefinitely with practice
Help reduce stress, anxiety and symptoms associated with ADD/ADHD, Autism, nail biting, hair twirling and leg bouncing; also effective for focus and deep thought
Ergonomic curved shape design for hand comfort and long term usage
Notice: The Bluetooth speaker has a poor sound quality
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.