3230032427-87070235A
Nyt Produkt
236,00 DKK
The fidget spinner can be used as a bottle opener
The protruding bearing ensures more smooth operation
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Certificate | CE, FCC |
|---|---|
| Retail Packaging | Colored Box |
| Gross Weight | 0.084kg |
| Volume Weight | 0.033kg |
| Length | 10.300cm |
| Width | 7.200cm |
| Height | 2.000cm |
| Weight | 0.075kg |
| With Retail Packaging | Yes |
The fidget spinner can be used as a bottle opener
The protruding bearing ensures more smooth operation
A fun and easy way to relieve stress and increase focus
1-4 minutes average spins great for fidgety hands
Great toy for anxiety, focusing, ADHD, EDC, ADD, autism, quitting bad habits, staying awake
Pocket size for convenient carrying
Specifications:
Materials: metal + plastic
Product Size: 60 x 60 x 12mm
Net Weight: 34g
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.