1300113003-09060301A
Nyt Produkt
76,00 DKK
Replace the damaged Rear Camera Lens Glass with another one to take pictures again
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Color | Black |
|---|---|
| Condition | OEM |
| Gross Weight | 0.001kg |
| Volume Weight | 0.001kg |
| Length | 6.000cm |
| Width | 4.000cm |
| Height | 0.100cm |
| Weight | 0.001kg |
| With Retail Packaging | No |
OEM Rear Camera Lens Glass Replacement Part
Replace the damaged Rear Camera Lens Glass with another one to take pictures again
This is not an easy job for someone who has no technical skills with Disassembling or Assembling Cellphones/mobile phones, so only purchase this item if you know how to install it
Highly recommend professional installation. We will not be held responsible for any damages to your cell phone/mobile phone that you may cause during the changing of replacement parts
Note: Glass ONLY, lens ring cover is not included.
Compatible with:
Samsung Galaxy S6 edge SM-G925V (Verizon)
Samsung Galaxy S6 edge SM-G925A (AT&T)
Samsung Galaxy S6 edge SM-G925P (Sprint)
Samsung Galaxy S6 edge SM-G925T (T-Mobile)
Samsung Galaxy S6 edge SM-G925W (Canada)
Samsung Galaxy S6 edge SM-G925F (UK, Denmark)
Samsung Galaxy S6 edge SM-G925I (India, Singapore, Australia)
Samsung Galaxy S6 Edge G925R4 (U.S. Cellular)
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.