1500115003-09060335C
Nyt Produkt
79,20 DKK
It is used to replace your broken, damaged or non-working rear camera lens ring
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Color | Gold |
|---|---|
| Condition | OEM |
| Parts Type | Camera Lens Cover |
| Gross Weight | 0.001kg |
| Volume Weight | 0.001kg |
| Length | 6.000cm |
| Width | 4.000cm |
| Height | 0.100cm |
| Weight | 0.001kg |
| With Retail Packaging | No |
OEM high quality rear camera lens ring replacement
It is used to replace your broken, damaged or non-working rear camera lens ring
Each item will be checked and in good condition before shipping
This is NOT an easy job for someone who has no technical skills with Disassembling or Assembling cellphones/mobile phones So only purchase this item if you know how to install it
Highly recommend professional installation. We will not be held responsible for any damages to your cellphone/mobile phone that you may cause during the changing of replacement parts
Compatible with:
Samsung Galaxy A3 (2016) A310
Samsung Galaxy A5 (2016) A510
Samsung Galaxy A7 (2016) A710
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.