1700017002-09050137E
Nyt Produkt
279,20 DKK
OEM high quality battery door cover with adhesive sticker
Varen er på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Color | Gold |
|---|---|
| Condition | OEM |
| Rear Housing Type | Battery Housing |
| Small Parts | No |
| Gross Weight | 0.018kg |
| Volume Weight | 0.010kg |
| Length | 16.000cm |
| Width | 9.000cm |
| Height | 0.300cm |
| Weight | 0.016kg |
| With Retail Packaging | No |
OEM high quality battery door cover with adhesive sticker
Perfect accessory to give your phone a new battery door back cover and a fresh look
Each item has been checked and in good condition before shipping.
This is NOT an easy job for someone who has no technical skills with Disassembling or Assembling Cellphones/mobile phones. So only purchase this item if you know how to install it.
Highly recommend professional installation. We will not be held responsible for any damages to your cellphone/mobile phone that you may cause during the changing of replacement parts.
Compatible with:
Samsung Galaxy S7 SM-G930A (AT&T)
Samsung Galaxy S7 SM-G930V (Verizon)
Samsung Galaxy S7 SM-G930P (Sprint)
Samsung Galaxy S7 SM-G930T (T-Mobile)
Samsung Galaxy S7 SM-G930R (US Cellular)
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.