3212632126-11210049A
Nyt Produkt
300,00 DKK
This Loca charging stand is the perfect combination of elegance and functionality. The unique design integrates the Apple Watch and iPhone / Samsung (or iPad) in one single harmonious product to provide the best utility.
Produktet er ikke på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Color | Black |
|---|---|
| Mount Type | Desktop Mounts |
| Gross Weight | 0.162kg |
| Volume Weight | 0.141kg |
| Length | 18.000cm |
| Width | 10.000cm |
| Height | 3.500cm |
| Weight | 0.145kg |
| With Retail Packaging | Yes |
This Loca charging stand is the perfect combination of elegance and functionality. The unique design integrates the Apple Watch and iPhone (or iPad) in one single harmonious product to provide the best utility. It supports your Apple devices stably to enable a comfortable viewing during charging.
Compact and fashionable appearance
Premium ABS + silicone, solid and durable, scratch-resistant
Holds your Apple Watch for convenient charging
Can also support your iPhone or iPad for comfortable viewing
Compatible with:
Apple Watch Serie 1 38mm / 42MM
Apple Watch Serie 2 38mm / 42MM
iPhone 6 / 6s
iPhone 6 Plus / 6s Plus
iPad Air 2 / Air
iPad mini 3 2 1
Other smartphones and tablets
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.