3210532105-10112368B
Nyt Produkt
300,00 DKK
-96,00 DKK
396,00 DKK
High-grade PU leather with crazy horse texture and comfortable hand feeling.
Produktet er ikke på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Brand | Caseme |
|---|---|
| Color | Brown |
| Material | PU Leather |
| Retail Packaging | Simple PP Bag |
| Texture | Crazy Horse |
| Gross Weight | 0.280kg |
| Volume Weight | 0.623kg |
| Length | 26.500cm |
| Width | 21.000cm |
| Height | 5.000cm |
| Weight | 0.250kg |
Made of high quality PU leather, the tablet bag features durability and wear resistance, effectively protecting your beloved items. Humanized side pocket design beautifies the bag, and meanwhile makes it contain more items, quite practical.
High-grade PU leather with crazy horse texture, comfortable hand feeling
Reasonable and considerate inner design offers maximum capacity
Soft lining prevents the screen from scratch
Surface side pockets add extra space
Rugged metal zipper, safer to use
Equipped with a strap, easy to carry
Flat size: 255 x 185mm
Compatible with:
iPad Pro 9.7''/Air 9,7''
iPad Air 2/ Air
Samsung Galaxy 3 8.0
Other tablets within the size
Package included:
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.