iPhoneXR-C0006-101112460C
Nyt Produkt
356,00 DKK
This slimline leather flip cover combines a hard plastic case to offer full degree of protection and elegant style. It can be folded into a perfect viewing stand for watching movies, listening to music or even web browsing
Produktet er ikke på lager
Sidste produkt på lager
Availability date:
| Case Feature | With Stand |
|---|---|
| Color | Gold |
| Material | Plastic, PU Leather |
| Retail Packaging | Colored Box |
| Gross Weight | 0.141kg |
| Volume Weight | 0.099kg |
| Length | 20.000cm |
| Width | 11.000cm |
| Height | 2.000cm |
| Weight | 0.126kg |
| With Retail Packaging | Yes |
This slimline leather flip cover combines a hard plastic case to offer full degree of protection and elegant style. It can be folded into a perfect viewing stand for watching movies, listening to music or even web browsing. With slim design, it well keeps the natural design of iPhone XR.
Elegant, slimline leather-style case for iPhone XR
Tough inner case with curved edge, comprehensive protection
Foldable stand makes video watching hands-free and hassle-free
Raised lip from camera lens for abrasion avoidance
Contrast color design, simple and exquisite
Front receiver cutout allows for talking with flip closed
Slim form-fitting design, not feel bulky
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.