5043150431
Nyt Produkt
159,20 DKK
Med denne USB-C til USB adapter kan du tilslutte iOS-enheder og mange af dine standard USB-tilbehør til en MacBook med USB-C-port.
Varen har 2-5 leveringstid
Sidste produkt på lager
Availability date:
Med denne USB-C til USB adapter kan du tilslutte iOS-enheder og mange af dine standard USB-tilbehør til en MacBook med USB-C-port.
Sæt USB-C enden af adapteren i USB-C-porten på din MacBook, og tilslut derefter din flash-drev, kamera eller anden standard USB-enhed.
Du kan også tilslutte et USB-kabel til at synkronisere og oplade din iPhone, iPad eller iPod.
| Producent | Apple |
| Produkttype og brug: Type kontakt | USB A - USB C |
| Design og udformning: Primærfarver | Hvid |
| Tilkobling: USB-version | 3,1 |
| EAN | 888462108454 |
| Varenummer | MJ1M2ZMA |
| Nettomål (uden emballage) (D x B x H) | 66,0 x 17,0 x 155,0 mm |
| Bruttomål (med emballage) (D x B x H) | 66,0 x 17,0 x 155,0 mm |
| Nettovægt | 0,04 kg |
Der er ingen kundeanmeldelser endnu.